Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Staklenka 10 L s plastičnim poklopcem
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/kom.
Balon 10 L s ručkom i pipicom
16,58 €
16,58 EUR/kom.
Keramički lonac - 10l za kiseljenje s vodenim brtvom i poklopcem
63,41 €
63,41 EUR/kom.
Višenamjenska staklenka s pipicom 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/kom.
Balon za vino 10 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/kom.
Univerzalna staklenka 10 L
10,61 €
10,61 EUR/kom.
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija okusa dunje za 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Bačva za kiseljenje 10 L - bijela, s ručkama
6,58 € 5,83 €
5,83 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Klarowin - sredstvo za bistrenje 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Vreća za kiseljenje - za bačvu 10L - 5 kom
1,92 €
0,38 EUR/kom.
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L