Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Patrone za saturator SodaJoy, Kayser 10 kom.
6,39 €
6,39 EUR/kom.
Staklenka 10 L s plastičnim poklopcem
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/kom.
Esencija okusa dunje za 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Čep od pluta 45/37mm 5 kom.
5,02 € 4,70 €
0,94 EUR/kom.
Destilacijski turbokvasac Turbo Grom 72 h
2,88 €
24,00 EUR/kg
Esencija s okusom šljive 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
69,00 EUR/l
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana
2,19 €
25,76 EUR/kg
Alco-crystal - sredstvo za poboljšanje svojstava alkohola
2,12 €
302,86 EUR/kg
Redukwas - regulator kiselosti
0,97 €
64,67 EUR/kg