Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Utezi za bačve, keramički, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/kom.
Pamučne bijele niti za mesne proizvode (240°C) 145 m
5,19 €
0,04 EUR/m
Kanta za hranu GWIOZDA - s poklopcem, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/kom.
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Injektor od nehrđajućeg čelika 60 ml + 2 igle
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Mesarski konopac bijelo-crveni pamuk (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Bijeli pamučni mesarski konac (240°C) 55 m
Pločice za označ. biljaka + olovka mix 10+20 kom.
2,36 € 1,80 €
1,80 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/kom.