Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Šećeromjer, pokazivač sadržaja šećera 0 - 29°Blg
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Netlomljivi šećeromjer s epruvetom, raspon mjerenja: -5-35°Blg
6,48 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Nelomljiv šećeromjer s epruvetom, mjerni raspon: -5-35°Blg
3,95 €
Menzura od plastike za mjerenje mjeračima tekućina, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Vinomjer (šećeromjer) - mjerenje koncentracije šećera
6,19 €
6,19 EUR/kom.
Medomjer
6,39 €
6,39 EUR/kom.