Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Set za pretakanje vina s držačem i stezaljkom
5,00 €
5,00 EUR/kom.
Trava žubrovka - Turówka wonna 12 kom. / 4 L
0,16 EUR/kom.
Staklenka TO 1,7L fi 100 - 6 kom.
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/kom.
Plastični lijevak fi25 za balone, visoki rub
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Kapice s perforacijom crne fi31mm 100kom.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/kom.
Sintetički čep 38x22 mm 20 kom.
5,72 € 5,34 €
0,27 EUR/kom.
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana
2,19 €
25,76 EUR/kg
Staklenka TO 1,7 L sa zlatnim poklopcem fi 100/6, 1 kom.
1,90 €
1,90 EUR/kom.
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Emajlirani kotlić, 10 l, od lijevanog željeza
64,14 €
64,14 EUR/kom.