Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Navodnjavač za biljke - bijela pločica s keramičkom nogom, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – bijela pločica, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/kom.
Navodnjavajuće kugle za biljke, bijele poluprozirne s čepom, 400ml, 4 kom.
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/kom.
Kugla za navodnjavanje biljaka, bijela mat s keramičkom nogom, 400ml
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Brewkit Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers European Lager
20,24 € 14,99 €
8,82 EUR/kg
Aplikator za elastične mesarske mrežice
14,39 €
14,39 EUR/kom.
Saturator za vodu i pića + patrone 10 kom.
41,70 €
41,70 EUR/kom.
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg