Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Klarowin - sredstvo za bistrenje 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - hitosan + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Pivarski termometar (0°C do +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Tekući aktivni ugljen za 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Odkoštavač za višnje i trešnje (u foliji)
6,49 €
6,49 EUR/kom.
Zaštitna mreža za oluk 0,16x6m + 15 kopči
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Precizni kist za čišćenje kućanskih aparata i drugih
0,83 €
0,83 EUR/kom.
Balon za vino lagan, netlomljiv, s ručkom, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv s ručkom, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s ručkom, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/kom.
Apsorber mirisa za fermentaciju + tiha fermentacijska cijev + aktivni kokosov ugljen 200 g
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Četka za pranje balona - SAVIJENA
5,24 €
5,24 EUR/kom.
Okrugle etikete fi 66,5mm za poklopce/staklenke - 20 kom
0,11 EUR/kom.
Ultrazvučni odstraszivač insekata - za kućnu upotrebu
2,33 € 1,88 €
1,88 EUR/kom.