Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Netlomljivi šećeromjer s epruvetom, raspon mjerenja: -5-35°Blg
6,48 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Nelomljiv šećeromjer s epruvetom, mjerni raspon: -5-35°Blg
3,95 €
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Balon za vino 10 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/kom.
Balon za vino 34 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/kom.
Balon za vino 25 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/kom.
Balon za vino 20 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/kom.
Balon za vino 15 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Poklopac-čep za balon sa širokim otvorom
3,14 €
3,14 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30 L s poklopcem, slavinom i cjevčicom UA
12,92 €
12,92 EUR/kom.