Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Kuhinjsko mramorno tucalo, crno, fi 10,5 cm
9,48 € 9,02 €
9,02 EUR/kom.
Kuhinjsko mramorno tucalo, bijelo, fi 10 cm
11,19 € 6,78 €
6,78 EUR/kom.
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Emajlirani lonac od lijevanog željeza – ecru, 4 L
39,51 €
39,51 EUR/kom.