Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
Poklopac s otiskom – motiv Povrće, fi 82/6, 10 kom.
1,53 €
0,15 EUR/kom.
Poklopac za staklenke s tiskom – uzorak Keramika 1, fi 82/6, 10 kom.
Moletirane vrećice za vakuumski aparat 25 x 35 cm, 50 kom.
10,56 €
0,21 EUR/kom.
Reljefne vrećice za aparat za vakuumiranje, 20x30 cm, 50 kom.
7,29 €
Strukturirana folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Moletirana folija za vakuumski zavarivač – rukav 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Moletirane vrećice za aparat za vakuumiranje, 15x20 cm, 50 kom
3,88 €
0,08 EUR/kom.
Rebrasta folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Poklopac fi66 škotski karirani mix, 10 kom.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 točkice mix - 10 kom.