Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Staklenka za likere 5L i poklopac s ručkom
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Boca za liker 200 ml 6 kom.+ 6 čepova 23/18
5,51 €
0,92 EUR/kom.
Boca za liker 100 ml 6 kom.+ 6 čepova
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške – za kruškov liker, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, staklenke voćni skic - 20 kom.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/kom.
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Kapetanska boca 500 ml s čepom - 6 kom
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/kom.
Kapetanska boca 500 ml s navojnim čepom, 1 kom.
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/kom.
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija okusa mirabelke 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml