Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, staklenke voćni skic - 20 kom.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/kom.
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica
Boca TO za sok 330 ml s čepom fi 43 - 6 kom.
3,92 €
0,65 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 voće na bijeloj pozadini - 10 kom.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/kom.
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Poklopci s tiskom - motiv Voće, fi 82/6, 10 kom.
1,53 €
0,15 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 voće - 10 kom.
1,09 € 0,80 €
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Staklenka twist-off 500ml "Obrnuta Amfora" s bordo poklopcem fi 82/6, 6 kom.
4,85 €
0,81 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
2,83 EUR/kg
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg