Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Boca za vino 0,75 L zelena - paket 8 kom.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/kom.
Olivna boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.
Alkoholometar u nelomljivoj epruveti
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Bijela boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
Boca za vino 0,75 L smeđa - paket 8 kom.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/kom.
Balon za vino lagan, netlomljiv, s ručkom, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv s ručkom, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s ručkom, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/kom.
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Pirosulfit Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Precizni stakleni alkoholometar
10,24 €
10,24 EUR/kom.
Esencija s okusom grožđa, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Fermentacijska cijev Tihe Dni i Noći
1,49 €
1,49 EUR/kom.
Nelomljiv šećeromjer s epruvetom, mjerni raspon: -5-35°Blg