Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Retro meteorološka stanica - boja oraha sa zlatnim brojčanicima
41,94 € 37,80 €
37,80 EUR/kom.
Retro meteorološka stanica - prirodno drvo sa srebrnim brojčanicima
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Univerzalni otvarač 3 u 1
2,78 €
2,78 EUR/kom.
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Injektor 30ml + 3 igle + čistač
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana
2,56 €
64,00 EUR/kg
Set modula s digitalnim termostatom - dragON 2,7 kW, za vrtne pušnice
251,22 €
251,22 EUR/kom.
Set električnih modula s digitalnim upravljačem - dragON 1,5 kW, za vrtne pušnice
231,95 €
231,95 EUR/kom.
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Komplet modula s Wi‑Fi kontrolerom – dragON IQ 2,7 kW, za vrtne pušnice
369,02 €
369,02 EUR/kom.
Komplet električnih modula s Wi‑Fi upravljačem – dragON IQ 1,5 kW, za vrtne pušnice
345,12 €
345,12 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml