Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Stolna kapslownica "2000" s blokirajućim sustavom
49,02 €
49,02 EUR/kom.
Boca 1 L Stolna s čepom fi28 - 4 kom.
5,27 €
1,32 EUR/kom.
Univerzalni mlin za žitarice, stolni mlin - 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Emajlirani lijevani lonac - kadulja, 5,8L
54,14 €
54,14 EUR/kom.
Emajlirani lijevani lonac - bordo, 5,8L
Emajlirani lonac od lijevanog željeza – ecru, 4 L
39,51 €
39,51 EUR/kom.
Emajlirani lijevani lonac - bordo, 4 L
Emajlirani lijevani lonac - kadulja, 4L
Boca Club 500 ml sa zlatnim navojnim čepom, set 6 kom.
5,41 €
0,90 EUR/kom.
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom kokosa za 2 L - 40 ml
Okusna esencija - karamelizirana na 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Samoljepljive etikete 60x90 mm za boce, votku, bijele, 20 kom.
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/kom.