Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Fermentacijska cijev od plastike MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/kom.
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka za fermentaciju, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/kom.
Apsorber mirisa fermentacije s Maxi cijevi i ugljenom
5,27 €
5,27 EUR/kom.
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka za fermentaciju, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/kom.
Apsorber mirisa za fermentaciju + tiha fermentacijska cijev + aktivni kokosov ugljen 200 g
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Brtva za slavinu u fermentacijskom spremniku. 2 kom.
1,66 €
0,83 EUR/kom.
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/kom.
Balon za vino 25 L u plastičnoj košari
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/kom.
Balon za vino 54 L u plastičnoj košari
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Balon za vino lagan, netlomljiv, s ručkom, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv s ručkom, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s ručkom, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Mikrobiološko sirilo u tekućini 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l