Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Termometar za sirarstvo (0°C do +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Sirarski klin 36 x 32 x 45 cm, 5 kom.
3,85 €
0,77 EUR/kom.
Sirarski vosak, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Sirarski kalup 'srce' za 100 g
0,56 €
0,56 EUR/kom.
Kvadratna sirarska krpa 50 x 50 cm, 2 kom.
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/kom.
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Moj hobi: Izrada domaćeg sira - knjiga (na poljskom jeziku)
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Podloga za sirarstvo, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/kom.
Klinovi, sidra za pričvršćivanje trampolina, 4 kom.
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/kom.
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Kvadratni kalup za sir 11 x 11 x 8,5 cm za 500 g
3,68 €
3,68 EUR/kom.