Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Boca pljoska 200 ml s navojnim čepom, tisak "Uskrsna pisanica", 1 kom.
1,02 €
0,00 EUR/kom.
Stroj za sakupljanje sitnog voća, metalni zubi
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/kom.
Šiljci za ptice, na plastičnoj traci, 10 kom.
21,95 €
2,19 EUR/kom.
Šiljci za ptice, na metalnoj traci, 10 kom.
21,46 €
2,15 EUR/kom.
Mreža za zasjenjivanje (80%, 140 g/m2) 1,5 x 5 m, grafitna
16,10 €
16,10 EUR/kom.
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 6 m x 6m
3,88 €
3,88 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Balkonski staklenik s 3 police
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/kom.
Solarni odvraćivač krtica – učinkovita, sigurna i humana zaštita vrta, set 4 komada
13,41 €
3,35 EUR/kom.