Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Potpora za biljke – vrtna rešetka 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Potpora za biljke - vrtna rešetka 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/kom.
Potpora za biljke - rešetka (150cm x 60cm) 3 komada
22,44 €
7,48 EUR/kom.
Potpora za biljke - rešetka (150cm x 75cm) 2 komada
19,76 €
9,88 EUR/kom.
Potpora za biljke - rešetka (150cm x 45cm) 3 komada
18,53 €
6,18 EUR/kom.
Podrška za biljke - sužena vrtna rešetka 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Rešetka od nehrđajućeg čelika za pušnicu
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/kom.
Mrežasta rešetka za pušnicu
13,66 €
13,66 EUR/kom.
Rešetka za električnu pušnicu dragON 330345
9,97 €
9,97 EUR/kom.
Rešetka za električnu pušnicu dragON 330275
Nehrđajući roštilj za drvenu/šperpločastu pušnicu dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/kom.
Tronožac za logorsku vatru s rešetkom, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/kom.