Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Alkoholometar s termometrom
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 30 L - Torpeda, „Hladni Prsti”
270,73 €
270,73 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 30 L - 1 odstojnik
172,20 €
172,20 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 2 odstojnika
159,76 €
159,76 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 1 odstojnik
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 2 suhoparnika
209,02 €
209,02 EUR/kom.
Profesionalni paket - vino
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/kom.
Profesionalni paket - mošt
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Nehrđajuće prizmatične opruge - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Prizmatične bakrene opruge 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Nehrđajuće prizmatične opruge - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Destilacijski termometar hawkSTILL Wi-Fi s funkcijom uključivanja i isključivanja grijača
112,68 €
112,68 EUR/kom.