Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sero-jogurtara s termostatom 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/kom.
Jogurtomat s termostatom, 9 staklenki, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/kom.
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Klinovi, sidra za pričvršćivanje trampolina, 4 kom.
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/kom.
Lijevak za staklenke/ balone 160/40mm
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Električni grijač za destilatore, 2000 W
54,14 € 29,51 €
29,51 EUR/kom.
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
6,88 €
1,38 EUR/m
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Destilator za kuhinjskog robota
98,29 € 88,54 €
88,54 EUR/kom.
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Kamen za pizzu s ručkom i nožem, od kordierita, okrugli 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/kom.
Plastični lijevak fi25 za balone, visoki rub
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Termometar za šunkovar 1,5kg i 3kg (0°C do +120°C) 12,5cm
5,85 €
5,85 EUR/kom.