Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Neoprenska izolacija za kotao destilatora hawkSTILL Convex 30 L
27,80 €
27,80 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Reserve Brandy, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom brusnice za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom espresso kave, za 4 L, 40 ml
Demižon Dama 5 L PET, s navojnim čepom
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/kom.
Damižana Dama 5 L PET, s navojnim čepom i košaricom
2,78 €
2,78 EUR/kom.
Damižana Dama 5 L PET, s navojnim čepom i ručkom
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Demižon Dama 5 L PET, s navojnim čepom, ručkom i košaricom
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Regulator snage grijača, do 2 kW
61,46 €
61,46 EUR/kom.
Navodnjavajuće kugle za biljke, bijele poluprozirne s čepom, 400ml, 4 kom.
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/kom.
Termometar za sirarstvo (0°C do +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
Okrugli kalup za sir Ø 13 x 7 cm za 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l