Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Alco-crystal - sredstvo za poboljšanje svojstava alkohola
2,12 €
302,86 EUR/kg
6-komorna fermentacijska cijev v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/kom.
Fermentacijska cijev 6-komorna v2
1,00 €
1,00 EUR/kom.
Plastična fermentacijska cijev MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/kom.
Fermentacijska cijev od plastike MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.3 60L WiFi
487,32 €
487,32 EUR/kom.
Destilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L s izolacijom
379,51 €
379,51 EUR/kom.
Aabratek OLM, električni pufer 60 l, termometar WIF
354,15 €
354,15 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Kolona za filtriranje od nehrđajućeg čelika, viseća, s dodacima i aktivnim ugljenom
44,39 €
44,39 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/kom.