Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Reserve Brandy, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Esencija Brandaxa s okusom grčkog brendija, 40 ml
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Okusna esencija - karamelizirana na 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Esencija okusa šljive za 4 L, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija okusa vrtne mente, za 4 L, 40 ml
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija okusa višnje za 10 L - 100 ml