Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Reserve Brandy, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Vsypto okus lubenica i ogrozd, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO okus Kruška Brusnica, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
VSYPTO okus grožđa, 3 g
VSYPTO okus mandarine, 3 g
VSYPTO, okus lubenica i ogrozd, 3 g
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
45,16 EUR/l
Esencija s okusom grožđa, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml
Esencija s okusom kokosa za 2 L - 40 ml
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Okusna esencija - karamelizirana na 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Boca 500 ml s navojnim čepom, tisak „Limunovača”, 1 kom.
1,53 €
1,53 EUR/kom.