Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nelomljiv areometar za medovinu s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Nelomljivi mjerač meda s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
Refraktometar za med
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Poklopac s tiskom – uzorak Med 1, fi 82/6, 10 kom.
1,53 €
0,15 EUR/kom.
Vrtna traka na čičak, zelena, 15 mm x 5 m
3,94 € 2,78 €
2,78 EUR/kom.
Knjiga "Šunkovar – Majstor kulinarskih mogućnosti, Recepti" – novo izdanje, knjiga na poljskom jeziku
10,05 €
10,05 EUR/kom.
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Moj hobi: proizvodnja domaćeg vina - knjiga
5,17 €
5,17 EUR/kom.
Dama 5L s čepom, horizontalnom cijevi i poklopcem
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Emajlirani kotlić, 10 l, od lijevanog željeza
64,14 €
64,14 EUR/kom.
Gąsior Dama 3 L, s metalnim čepom fi 43 mm i ručkom
5,83 €
5,83 EUR/kom.
Esencija s okusom bourbona 40 ml