Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Pamučne niti za meso bijele (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
2-u-1 mlinac za meso i punilica za kobasice #32
89,26 € 57,07 €
57,07 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Mesarska mrežica (do +220°C), fi 15 cm, duljina 3 m
1,67 €
0,56 EUR/m
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Set za vakuumsko pakiranje - ručni
5,33 € 4,12 €
4,12 EUR/kom.
Crna mesarska mrežica dimenzija 18 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.