Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Boca Marina 500 ml s plutenim čepom, 1 kom.
1,68 €
1,68 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna i maline - 40 ml, za 4L
3,19 EUR/kom.
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Stroj za pasiranje rajčica
12,43 € 10,39 €
10,39 EUR/kom.
Vinski kvasac Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
Mjerenje sadržaja limunske kiseline
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Odkoštavač za višnje i trešnje (u foliji)
6,49 €
6,49 EUR/kom.
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.