Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mjerenje sadržaja limunske kiseline
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Kwasomix - regulator kiselosti
1,10 €
73,33 EUR/kg
Pirosulfit Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Poklopac fi 82/6 bijeli - 10 kom.
1,85 € 1,46 €
0,15 EUR/kom.
Poklopac fi 66 karirani - 10 kom.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/kom.
Poklopac fi 66 saće - 10 kom.
1,09 € 0,80 €
0,08 EUR/kom.
Poklopac fi 82/6 Folk, 10 kom.
1,85 € 1,53 €
Poklopac fi 66 Folk - 10 kom.
Poklopac fi 66 gljive 2 - 10kom.
1,38 € 0,83 €
Mjerenje ukupne kiselosti
Prizmatične bakrene opruge 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka, 8 L
4,58 € 4,31 €
4,31 EUR/kom.
Staklenka twist-off, debeljko 580ml s crnim poklopcem fi 82/6, 6 kom.
3,41 €
0,57 EUR/kom.
Staklenka twist-off, debeljko 580ml s bordo poklopcem fi82/6, 6 kom.
Staklenka twist-off, debeljko 580ml sa zlatnim poklopcem fi82/6, 6 kom.