Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom jagode, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Bočica za likere tipa pljoska 100 ml 10 kom.
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/kom.
Vreća za filtriranje likera
6,66 €
6,66 EUR/kom.
Bočica za likere pljoska 200 ml - 10 kom.
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/kom.
Boca za liker 200 ml 6 kom.+ 6 čepova 23/18
5,51 €
0,92 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške – za kruškov liker, 40 ml
Bočica BELISSIMO 250 ml, s prirodnim čepom od pluta, 1 kom.
1,17 €
1,17 EUR/kom.
Boca za likere pljoska s čepom 200 ml 10 kom
7,56 € 6,78 €
0,68 EUR/kom.
Boca za liker 100 ml 6 kom.+ 6 čepova
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, likere, alkohol, votku - 20 kom.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/kom.
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Knjiga "Stvaranje destilata od A do Ž" (na poljskom jeziku)
15,85 €
15,85 EUR/kom.