Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Aktivni kokosov ugljen za biljke 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Plastična fermentacijska cijev MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/kom.
Fermentacijska cijev od plastike MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/kom.
Zamka za miševe – živozamka, prozirna, 2 kom.
9,80 € 7,88 €
3,94 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 30 L električni - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Dimnjak za čelične pušnice dragON
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 250g
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg