Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set ložište fi 58 cm i pograbljač-držač za kotlić ili poklopac lijevanog lonca
29,75 €
29,75 EUR/kom.
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Višenamjenski lonac s košarom i šunkovarom
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/kom.
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Lovački kotlić od lijevanog željeza s emajliranom unutrašnjošću, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/kom.
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/kom.
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl.10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
5,20 EUR/kg
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Dimnjak za čelične pušnice dragON
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Plinski roštilj dragON BBQ201, 18,8 kW, srebrni
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/kom.