Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Jogurtomat s termostatom, 9 staklenki, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/kom.
Sero-jogurtara s termostatom 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Šunkovar - Obiteljska gozba 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Pektin za džemove - citrusni amidirani za želiranje, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Okrugli kalup za sir Ø 13 x 7 cm za 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/kom.