Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
Klasična boca za žestice 200 ml, sa zlatnim navojnim čepom fi 28, 1 kom.
0,60 €
0,60 EUR/kom.
Boca GLORIA 0,5 L, sa zlatnim navojnim čepom fi 28, 1 kom.
1,29 €
1,29 EUR/kom.
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 EUR/kom.
Bočica BELISSIMO 250 ml, s prirodnim čepom od pluta, 1 kom.
1,17 €
1,17 EUR/kom.
Set za zabavu - Vypito Matcha i marelica
11,61 €
11,61 EUR/kom.
Modul destilatora za aromatizaciju destilata
37,31 €
37,31 EUR/kom.
VSYPTO okus Kruška Brusnica, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Vsypto Ice Tea Limun - paket 15 x 9 g
9,75 €
0,65 EUR/kom.
Vsypto okus lubenica i ogrozd, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO okusa Kruška Brusnica, 9 g