Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Klinovi, sidra za pričvršćivanje trampolina, 4 kom.
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/kom.
Odstranjivač ptica - reflektirajuća traka, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/kom.
Klinovi za agrotekstil tipa U 100 kom.
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/kom.
Klinovi za agrotekstil tipa L 100 kom.
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/kom.
Univerzalni termometar s higrometrom transparentni, samoljepljivi (-50°C do +50°C)
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Nehrđajuće U-oblikovane igle za agrotekstil - 100 kom.
10,80 €
Klinovi za agrotekstil, čelični tip U - 100 kom.
10,17 €
0,10 EUR/kom.