Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Kanta za hranu s poklopcem 10 L - povrće
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/kom.
Kanta za hranu GWIOZDA - s poklopcem, 10 L
Elektronički kuhinjski termometar s sondom (0°C do 250°C)
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Elektronički kuhinjski termometar s sondom (0°C do 250°C) mix
Termometar s dvostrukom skalom (30°C do 100°C) / (50°C do 300°C) 13,0cm
5,34 €
5,34 EUR/kom.
Kuhinjski termometar s grafikom (0°C do +100°C) 12,5cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/kom.
Lonac od lijevanog željeza s tavom, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/kom.
Lonac od lijevanog željeza s tavom, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/kom.
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Kamenina – bačvica 4,5 l s poklopcem
28,29 €
28,29 EUR/kom.
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s čokoladnim okusom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Lovački kotlić od lijevanog željeza s emajliranom unutrašnjošću, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/kom.