Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija s okusom kave 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom ruma za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom espresso kave, za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Tennessee whiskeyja za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
85,25 EUR/l