Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Moj hobi: proizvodnja domaćeg vina - knjiga
5,17 €
5,17 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Plastična miješalica 48 cm
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Menzura od plastike za mjerenje mjeračima tekućina, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Kapetanska boca 500 ml s čepom - 6 kom
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/kom.
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Demižon Dama 5 L s čepom
5,19 €
5,19 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30 L s poklopcem, slavinom i cjevčicom UA
13,65 € 12,92 €
12,92 EUR/kom.
Gąsior Dama 3 L, s metalnim čepom fi 43 mm i ručkom
5,83 €
5,83 EUR/kom.
Demižon Dama 5 L s čepom i plastičnom košarom
5,66 €
5,66 EUR/kom.
Boca GLORIA 0,5 L, sa zlatnim navojnim čepom fi 28, 1 kom.
1,29 €
1,29 EUR/kom.