Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Boca 500 ml s navojnim čepom, tisak „Limunovača”, 1 kom.
1,53 €
1,53 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Bočica pljoska 200 ml s navojnim čepom i natpisom „Cytrynówka”, uzorak 1
1,17 €
1,17 EUR/kom.
Boca Klasztorna 500 ml s navojnim čepom i natpisom „Cytrynówka”, uzorak 1
1,88 €
1,88 EUR/kom.
Boca Tynktura 500 ml s natpisom „Cytrynówka” i navojnim čepom
Plosnata bočica 200 ml s navojnim čepom i tiskom „Cytrynówka”, uzorak 2
1,02 €
1,02 EUR/kom.
Boca Klasztorna 500 ml s navojnim čepom i natpisom „Cytrynówka”, uzorak 2
1,63 €
1,63 EUR/kom.
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Staklenka TO 425ml s tiskom „Domaća poslastica” i crnim poklopcem fi 82 - 3 kom.
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/kom.
Pljosnata boca 500 ml s navojnim čepom, tisak „Domaća naljevina”, 1 kom.
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Crna mesarska mrežica dimenzija 18 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m