Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Pljosnata boca 500 ml s navojnim čepom, tisak „Domaća naljevina”, 1 kom.
1,63 €
1,63 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, likere, alkohol, votku - 20 kom.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/kom.
Mjerenje sadržaja alkohola
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Boca 500 ml za votku, s crnim navojnim čepom, 6 kom.
4,07 €
0,68 EUR/kom.
Staklena bačvica 5 L, sa širokim uljevom, čepom, postoljem i pipom
24,63 €
24,63 EUR/kom.
Staklena bačvica 3 L, sa širokim uljevom, čepom, postoljem i pipom
15,36 €
15,36 EUR/kom.
Balon za vino 5L u plastičnoj košari
10,61 €
10,61 EUR/kom.