Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Klinovi, sidra za pričvršćivanje trampolina, 4 kom.
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/kom.
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
Moletirana folija za vakuumski zavarivač – rukav 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Rešetka od nehrđajućeg čelika za pušnicu
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/kom.
Nehrđajući roštilj za drvenu/šperpločastu pušnicu dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/kom.
Mrežasta rešetka za pušnicu
13,66 €
13,66 EUR/kom.
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Klasična boca za žestice 200 ml, sa zlatnim navojnim čepom fi 28, 1 kom.
0,60 €
0,60 EUR/kom.
Mlinac za kavu - električni, žrvnjevi, s aparatom za kavu i šalicom
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/kom.
Stakleni poklopac za ekspres lonce marke Browin (br. 340206, 340208, 340209)
5,70 €
5,70 EUR/kom.