Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kuke za dimljenje - S, rezane pod 45°, 3 mm x 150 mm, 5 kom.
2,78 €
0,56 EUR/kom.
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Plinski roštilj dragON BBQ201, 18,8 kW, srebrni
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/kom.
Čep za boce fi31,5/24 - zlatni - 6 kom.
2,36 €
0,39 EUR/kom.
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Poklopac fi 66/4 voće - 10 kom.
1,24 € 0,80 €
0,08 EUR/kom.
Poklopac fi 82/6 voće na crnoj pozadini - 10 kom.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 voće na crnoj pozadini - 10 kom.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/kom.
Nerazbijajuća staklenka 8L s pipom i dvostranim, drvenim stalkom
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/kom.
Nerazbijajuća staklenka 5L s pipom i dvostranim, drvenim stalkom
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/kom.
Zatvarač za boce fi28/18 – mix – 100 kom.
10,24 €
0,10 EUR/kom.
Boca za likere pljoska 100 ml + čep 8 kom.
4,87 € 3,56 €
0,45 EUR/kom.
Boca pljoska 250 ml s hermetičkim zatvaračem
1,68 €
1,68 EUR/kom.
Sobni termometar s uzorkom (-20°C do +50°C) 15cm
2,58 €
2,58 EUR/kom.