Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Staklenka TO 1,7L fi 100 - 6 kom.
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/kom.
Staklenka TO 1,7 L sa zlatnim poklopcem fi 100/6, 1 kom.
1,90 €
1,90 EUR/kom.
Staklenka za djecu twist off 212ml s tiskom i poklopcem fi 66/4, 6 kom.
6,31 €
1,05 EUR/kom.
Staklenka TO 1,7 L sa žutim plastičnim poklopcem, s ručkom, fi 100, 1 kom.
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 točkice mix - 10 kom.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/kom.
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Čep za boce fi31,5/24 - zlatni - 6 kom.
0,39 EUR/kom.
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Poklopac fi 66/4 voće - 10 kom.
1,24 € 0,80 €
0,08 EUR/kom.
Poklopac fi 82/6 voće na crnoj pozadini - 10 kom.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 voće na crnoj pozadini - 10 kom.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/kom.
Nerazbijajuća staklenka 8L s pipom i dvostranim, drvenim stalkom
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/kom.
Nerazbijajuća staklenka 5L s pipom i dvostranim, drvenim stalkom
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/kom.