Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Poklopac za staklenke s tiskom – uzorak Keramika 1, fi 82/6, 10 kom.
1,53 €
0,15 EUR/kom.
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Čep za boce fi31,5/24 - zlatni - 6 kom.
0,39 EUR/kom.
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Poklopac fi 66/4 voće - 10 kom.
1,24 € 0,80 €
0,08 EUR/kom.
Poklopac fi 82/6 voće na crnoj pozadini - 10 kom.
1,85 € 1,53 €
Poklopac fi 66/4 voće na crnoj pozadini - 10 kom.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/kom.
Nerazbijajuća staklenka 8L s pipom i dvostranim, drvenim stalkom
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/kom.
Nerazbijajuća staklenka 5L s pipom i dvostranim, drvenim stalkom
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/kom.
Zatvarač za boce fi28/18 – mix – 100 kom.
10,24 €
0,10 EUR/kom.
Boca za likere pljoska 100 ml + čep 8 kom.
4,87 € 3,56 €
0,45 EUR/kom.