Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom Reserve Brandy, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Esencija Brandaxa s okusom grčkog brendija, 40 ml
92,00 EUR/l
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
Boca GLORIA 0,5 L, sa zlatnim navojnim čepom fi 28, 1 kom.
1,29 €
1,29 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Boca Walker 500 ml, s navojnim čepom, 1 kom.
1,34 €
1,34 EUR/kom.
Navojni zatvarač za boce fi28/38, crni, 8 kom.
2,36 €
0,29 EUR/kom.
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg