Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bočica Maluch 50 ml s čepom - 10 kom.
6,92 €
0,69 EUR/kom.
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Esencija s okusom kave 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencija s okusom kruške – za kruškov liker, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s okusom kruške – liker od kruške, esencija 100 ml
Pektoenzim
1,95 €
195,00 EUR/l
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
132,68 €
53,07 EUR/l
Bočica za likere pljoska 200 ml - 10 kom.
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/kom.
Bočica twist off 330 ml s čepom fi43 i šarenim tiskom - 6 kom.
5,83 €
0,97 EUR/kom.
Bočica „Maluch” sa zlatnim navojnim čepom, 40 ml, 10 kom.
4,41 €
0,44 EUR/kom.
Bočica za likere tipa pljoska 100 ml 10 kom.
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/kom.
Bočica BELISSIMO 250 ml, s prirodnim čepom od pluta, 1 kom.
1,17 €
1,17 EUR/kom.