Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Balon 15 L s ručkom i pipicom
18,29 €
18,29 EUR/kom.
Balon za vino 15 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 15 L
18,04 €
18,04 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s ručkom, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/kom.
Lijevak za staklenke/ balone 160/40mm
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Čep / kapica za balone s uskim grlom fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/kom.
Pirosulfit Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Čep od pluta 45/37 mm
1,07 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Čep od pluta 45/37mm 5 kom.
5,02 € 4,70 €
0,94 EUR/kom.
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/kom.
Čep od pluta 40/33 mm
0,97 €
0,97 EUR/kom.
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg