Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija Apeorello Dolce za 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee whiskeyja za 4 L - 40 ml
92,00 EUR/l
Esencija s okusom grožđa, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom brusnice za 4 L - 40 ml
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija s okusom Pina Colade za 4 l - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Set za zabavu - Vypito Matcha i marelica
11,61 €
11,61 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
132,68 €
53,07 EUR/l
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
170,50 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg