Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom kave 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencija s okusom espresso kave, za 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Kavna esencija s prirodnim aromama za 4 L – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Mlinac za kavu - električni, žrvnjevi, s aparatom za kavu i šalicom
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/kom.
Mlinac za kavu - električni, s žrvnjem
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l