Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Alco-crystal - sredstvo za poboljšanje svojstava alkohola
2,12 €
302,86 EUR/kg
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Mjerenje sadržaja alkohola
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Saturator za vodu i pića + patrone 10 kom.
41,70 €
41,70 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, likere, alkohol, votku - 20 kom.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/kom.
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
111,00 EUR/kg